Vertikální větrná turbína Sada MAKEMU EOLO 3 kW

Představujeme náš nejpokročilejší systém EOLO italského výrobce MAKEMU, větrná turbína umožňuje několik variant řešení pro napájení a konfiguraci. Vhodné využití pro domácí i průmyslové použití, pro skladování (invertorový systém Stand Alone) a snížení nákladů na elektřinu (invertorový systém Grid Connected). Větrná elektrárna může být postavena během několika minut, bez jakéhokoli povolení.

Výrobce: Makemu
44 460,00 Kč
Inkl. 0% USt.

* Povinná pole

Detaily

Produktová řada EOLO je nejvýkonnější turbína italského výrobce MAKEMU, je určena nejen pro domácí užití k akumulaci proudu („Stand Alone“), nýbrž i pro menší průmyslové podniky, farmy, ranče, odloučená pracoviště. Obzvlášť lehká a rychlá instalace. Vertikální elektrárny italského výrobce Makemu jsou oproti tomu více orientovány na vzhled a design v zástavbě, plochy listů mohou být nosičem vlastní reklamy, také jsou esteticky vhodnější do hustější zástavby a tvoří exteriérový doplněk. Vertikální generátory jsou také tiché, mohou mít konstantnější výkon a spolehlivost. Pro opravdu plný výkon potřebuji silný vítr přibližně mezi 15-20 m/s. Podle Beaufortovy stupnice tomu odpovídá síla větru 7 nebo 8 (prudký vítr a bouřlivý vítr).


EOLO je jako jiné produktové řady na výběr v několika výkonostních variantách: 1 kW, 2 kW a 3 kW.


Tak jako u ostatních produktů výrobce, i řada EOLO k dispozici s 6 listy rotoru (6 vertikálních listů DARRIEUS/6 horizontálních listů SAVONIUS), díky nimž je při stejném objemu zachyceno dvojnásobné množství větrné energie a poskytují dvojnásobný výkon.


Hybridní rotor DARRIEUS/SAVONIUS výrazně zvyšuje výkon turbíny i při velmi nízkém pohybu vzduchu.Výkon produktové řady EOLO

Poznámka: Pokud hovoříme o MICRO VAWT, neměla by být pozornost věnována pouze produkci (což je ve srovnání s velkými elektrárnami zanedbatelné), ale především nákladům (nákup, instalace a údržba), které musí být co nejnižší. Naše MICRO VAWT jsou asi nejlevnější a nejtišší na trhu, s výjimečným designem „made in Italy“.


Přehled výhod větrných turbín EOLO

 • Aktivuje se při velmi nízkém větru: již od 2.9 m / s.
 • Nízká váha: 32 kg a průměr 120 cm.
 • Italský design: jednoduchá a elegantní linie (Made in Italy).
 • Hybridní rotor DARRIEUS / SAVONIUS: horizontální profil Savonius snižuje spouštěcí práh a zvyšuje účinnost při nízkých režimech; vertikální profil Darrieus zachycuje velké množství vzduchu a zvyšuje výkon při vysokých otáčkách. Výsledkem je lepší výstupní křivka.
 • Zachycení proudění větru ve 360°: Na rozdíl od běžných horizontálních generátorů větru, které musí být orientovány ve směru větru, generátory vertikálních os zachycují vítr ze všech směrů. Vše s ohledem na místní anomálie a lokální proudění větru, které může mít vliv na efektivitu činnosti umístěné elektrárny. Zvolené řešení umístění naší elektrárny mohou ovlivnit překážky a celkový terén kolem elektrárny.
 • Dlouhá životnost: protože neexistují žádné pohyblivé mechanické části (pouze rotace motoru, který produkuje energii), doba trvání je téměř neomezená.
 • Tichý provoz: Na rozdíl od běžných horizontálních větrných generátorů, které musí pracovat při 600 ot / min (otáčky za minutu), EOLO, pracující při pouhých 60 ot / min, nevydává hluk.
 • Samočinné brzdění: všechny rotory svislé osy, jen kvůli jejich vlastní aerodynamické povaze, být self-brzdění: když oni dosáhnou jejich pracovní rotace, větrný list, který je zaměřen proti větru, pracuje jako brzda, stabilizovat rychlost rotace a účinnost.
 • Plug & Play: všechny turbíny značky MAKEMU mohou být nainstalovány během několika minut bez nutnosti povolení úřadů.
 • Varianta se 6 listy rotoru: 6-ti lopatková varianta vám umožní zachytit dvojnásobek větru ve stejné objemové jednotce a dosíhnout tak zdvojnásobení výkonu.

 • Nastavitelná výška stožáru EOLO 2kW

  Přizpůsobitelná výška sloupu: Řada EOLO ve VŠECH konfiguracích je doplněna sloupem vysokým 1,30 m. Výšku si můžete přizpůsobit pomocí našeho modulárního systému M40 namontováním univerzálních sloupů (1,30 m) na sebe a jejich zajištěním napínacími kabely v každém uzlu.


  Upevnění stožáru turbíny EOLO

  Univerzální upevňovací základna: Všechny sady EOLO jsou kompletní s tyčemi (1,30 m) s univerzální upevňovací základnou, vhodné pro montáž na jakoukoli podpěru. (* Upevnění provádí naši zákazníci na vlastní nebezpečí a musí být řádně navrženo a provedeno podle místa a typu instalace, například na zemi, na balkóně, na střeše atd. s ohledem na místní podmínky proudění větru).
  Přizpůsobitelný invertorový systém: Všechny naše varianty lze možné zakoupit buď bez invertoru, nebo s preferovaným invertorovým systémem („Stand Alone“ / „Grid Connected“). 


  Zde si můžete stáhnout naše doporučené schéma zapojení: Schéma ke stažení zde.


  Řada EOLO zaručuje profesionální výkon na vysoké úrovni.


   K dispozici v následující verzi:
  • Konfigurace PLUS: M39 (větrná turbína se 3 vertikálními lopatkami DARRIEUS / 6 horizontálních lopatek SAVONIUS) + M32 (alternátor) + M37 (usměrňovač) + M40 (pól 130 cm)

  • Po objednání níže uvedeného příslušenství jednoduše kliknutím na odkazy můžete nakonfigurovat verzi PLUS na následující verze:
  • Konfigurace STAND ALONE: Eolo PLUS + M46 (ovladač) + (vaše baterie / není součástí dodávky) + M24 (Stand Alone Inverter)
  • Konfigurace GRID PŘIPOJENÁ: Eolo PLUS + M46 (ovladač) + (vaše baterie / není součástí dodávky) + (1x, 2x, 3x) M34 (síťový měnič)


  Přizpůsobitelný invertorový systém: Všechny naše linky lze zakoupit buď bez invertoru, nebo s preferovaným invertorovým systémem („Stand Alone“ / „Grid Connected“). Zde si můžete stáhnout náš doporučený schéma zapojení:

  Dodávka obsahuje:

 • M39 Rotor + 3 listy rotoru (Rotor + 3 vertikální větrné lopatky DARRIEUS / 6 horizontálních lopatek SAVONIUS)
 • M32 Alternátor
 • M37 Usměrňovač
 • M40 Stožár 130 cm
 • Certifikát CE, EN-610000 Barva Bílá
  Provozní napětí AC 3-fáze 48Vmax (12/24/48V DC bateriové systémy) Průměr 120 cm
  Hlukové emise < 40 dB Stožár Stožár je součástí produktu
  Dodací lhůta 21 - 30 pracovních dnů Záruční lhůta 2 roky
  Makemu

  Možná Vás zaujme i následující

  Větrná turbína i2000 48V Windsafe

  Větrná turbína i2000 48V Windsafe

  Běžná cena: 38 995,00 Kč

  Special Price 36 890,00 Kč

  Inkl. 0% USt.