Makemu - vertikální větrné turbíny v italském designu

Značka Makemu náleží inovativnímu pojetí jejího tvůrce Dr. Andrea Borsari. Jeho vizí je vývoj zelených technologií k použití obnovitelných zdrojů za cenu vstřícnou k zákazníkům.
Naše zelená vize

„Věřím, že každý z nás může něco udělat pro lepší budoucnost! Zde se počítají drobné malé činy stejně jako investice do zelených technologií. Kdo se rozhodne pro naše mikro větrné elektrárny, konkrétně přispívá k redukci škodlivých emisí - a současně šetří náklady na energii. V neposlední řadě stojí naše firemní filosofie na cenově příznivé politice k zákazníkům, aby naše produkty byly dosažitelné pro všechny. Protože jen všichni společně můžeme dosáhnout velkých ekologických úspěchů!“

DR. ANDREA BORSARI
Zakladatel MAKEMU Green Energy

Naše principy

Větrné turbíny produkujeme výhradně v Itálii a používáme výhradně materiály nejvyšší kvality. Všechny výrobní kroky jsou koordinovány napřímo a pravidelně kontrolovány. Důraz klademe především na kontrolu kvality, abychom dosáhli maximální funkcionality našich produktů! V celkovém výrobním procesu hraje nezastupitelnou roli naše zelené krédo: přirozená produkce za použití obnovitelných zdrojů.

Náš příběh

MAKEMU Green Energy je rodinná firma s konstantním růstem, jež založila svou firemní filosofii na ochraně našeho životního prostředí. Produkujeme a prodáváme již 7 rok naše mikro větrné generátory po celém světě. Staňte se součástí naší stále rostoucí komunity!

Vývoj a pokroky

Budoucnost náleží našim dětem. Proto vás chceme motivat garantovat i vašim dětem zdravé životní prostředí. Investujeme neustále do dalšího vývoje našich produktů, materiálů a vylepšujeme technologii tak, aby byla stále výkonnější. Kdo se rozhodne pro některou naši miniturbínu, investuje především do pokročilé technologie, založené na bázi našeho dnešního know-how, pro ekologickou budoucnost.