Sprchový pečující olej NATURA pro Elixator douche WOLF - 235ml pro citlivou pleť - jojoba

Čistý přírodní olej


Bio pečující olej bez přidané vůně pro zvlášť citlivou pokožku, nebo náchylnou k alergiím. S jemným rostlinným olejem s vysokým obsahem jojoby pro kvalitní péči od hlavy až k patám. Vhodný také jako základ olejové směsi s příměsí éterického oleje dle vlastního výběru. Ideální pro všechny typy pleti.


Vhodný pro použítí v Elixator Douche. Tento přírodní olej lze použít i po sprchování. Jednoduše vmasírujete do vlhké pokožky

Výrobce: WOLF Umwelttechnologie
549,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Sprchové oleje jsou součástí kosmetiky - péče o pokožku.

Voda v kombinaci s mýdlem, sprchovým šamponem při koupeli a sprchování narušuje přirozenou ochrannou vrstvu kůže, odmašťuje a vysušuje ji. Vnější vrstva kůže funguje za normálních okolností jako ochranná bariéra proti nečistotám a dráždivým látkám. Po sprchování se doporučuje pokožka ošetřit kvalitními pečujícími přípravky.


Sprchové oleje bez použití konzervantů, umělých vonných přísad a emulgátorů jsou tou nejlepší volbou. Přirozeným způsobem jemně a účinně smývají nečistoty bez narušení ochranné vrstvy kůže a zároveň ji ošetřují. Výživné látky obsažené v olejích významně přispívají k obnově lipidového filmu pokožky.Podporují její regeneraci a hydrataci. Vůně obsažené ve sprchových olejích také pozitivně ovlivňují nervový systém a přispívají také k příjemnému pocitu ze sprchování.

Složení (přísady) Helianthus annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Simondsia chinensis * (jojoba), Prunus Amygdalus Dulcis Oil * (mandlový olej), tokoferol (vitamín E). *Z ekologického zemědělství **Složky přírodních, esenciálních olejů
Obsah balení 1 ks Dodací lhůta 7 pracovních dnů
WOLF Umwelttechnologie

Možná Vás zaujme i následující