Sprchový pečující olej NATURA pro Elixator douche WOLF - 40ml pro citlivou pleť - jojoba

Čistý přírodní olej


Bio pečující olej bez přidané vůně pro zvlášť citlivou, nebo podrážděnou pokožku. Obsahuje jemný rostlinný olej s vysokým obsahem jojoby pro přirozenou péči o pokožku celého těla. Vhodný pro všechny typy pleti.


Ideální pro použítí v Elixator Douche.


Toto balení sprchového pečujícího oleje využijete i po běžném sprchování, např. na dovolené. Jednoduše vmasírujete do vlhké pokožky.

Výrobce: WOLF Umwelttechnologie
169,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Sprchový olej využijete ke každodenní péči o pokožku.

Po sprchování s běžnými sprchovými šampony je vhodné pokožku ošetřit tělovým mlékem nebo olejem. Olej v přírodní podobě bez konzervantů je nejlepší volbou. Vnější vrstva kůže funguje za normálních okolností jako ochranná bariéra proti nečistotám a dráždivým látkám. Pokožka v každodenním styku s vodou a sprchovými šampony, nebo mýdlem se narušuje, odmašťuje a vysušuje.


Sprchové oleje přirozeným způsobem jemně a účinně smývají nečistoty bez narušení ochranné vrstvy kůže. Výživné látky obsažené v olejích významně přispívají k obnově lipidového filmu pokožky.Podporují její regeneraci a hydrataci. Přírodní jemná vůně obsažená ve sprchových olejích také pozitivně ovlivňuje nervový systém a přispívá k pocitu pohody ze sprchování.

Složení (přísady) Helianthus annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Simondsia chinensis * (jojoba), Prunus Amygdalus Dulcis Oil * (mandlový olej), tokoferol (vitamín E). *Z ekologického zemědělství **Složky přírodních, esenciálních olejů
Obsah balení 1 ks Dodací lhůta 7 pracovních dnů
WOLF Umwelttechnologie

Možná Vás zaujme i následující