Emulze z vodovodního kohoutku - Elixator Qi Wolf - Sada na kuchyňskou baterii

Připravte si lahodný elixír s využitím cenných olejů pro Vaše zdraví, vitalitu a štíhlou linii.

Elixator Qi si jednoduše našroubujete na vodovodní baterii. Podle chuti si zvolte, zda chcete pít čistou revitalizovanou vodu, nebo si připravit chutný emulzní nápoj s podílem kvalitního oleje.


Objevili jsme pro Vás zapomenuté tajemství pozitivního účinku pitné emulze pro Vaše zdraví.


Díky důmyslné vířivé technologie bez elektrické energie si v mžiku připravíte čerstvou a lahodnou emulzi pro celou rodinu. Podle chuti přidáte pouze ovocnou, nebo zeleninovou šťávu.

Výrobce: WOLF Umwelttechnologie
4 599,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Emulze je směs dvou látek, nejčastěji vody a oleje. Jak je známo, tyto dvě látky s odlišnou hustotou se navzájem oddělují. K vytvoření směsi z těchto dvou látek dochází různou intenzitou míchání. V kosmetickém a potravinářském průmyslu se při výrobě emulzí ke stabilizaci této směsi používají i emulgátory. Ty mají u mnoha lidí nepříznivý vliv na kvalitu pokožky. U potravin jsou to stabilizátory, které mohou způsobovat potravinové alergie. Blahodárný vliv na správnou funkci našeho těla mají oleje, zejména olivový a oleje s vysokým obsahem Omega 3 mastné kyseliny.


Vzpomeňte si například na lahodné mléčné nápoje, které obsahují ovocné příchutě a vitamíny. Některé z nich jsou rozpustné v tucích. Oleje také zjemňují chuť ovocných nebo zeleninových šťáv.


Emulzní nápoje – lahodné a přírodní

Základní doporučení pro přípravu pitných emulzí

Přidáním ovocné nebo zeleninové šťávy do pitné emulze zlepšíme a zjemníme její chuť, zároveň ale díky pektinu obsaženém v ovoci ji přírodním způsobem stabilizujeme. Pektin se nachází zejména v citrusech, rybízu, karotce, červené řepě, rajčatech a jablečné šťávě. Obsah pektinu v jablečné šťávě závisí na odrůdě jablek a sklizni. Samozřejmě je nejlepší volbou při přípravě pitné emulze domácí, čerstvě připravená šťáva. Chybu neuděláte ani s použitím šťávy z prodejen zdravé a bio výživy.


Každá správně připravená emulze po čase lehce zpění. Pokud se místo lehké pěnové vrstvy objeví na povrchu emulze olejové skvrny, obsahuje použitá šťáva málo přírodního pektinu a je proto pro přípravu pitné emulze nevhodná.

Obsah balení Elixator Qi pro připojení na vodovodní kohoutek, dávkovač pro 0,5% emulzi, dávkovač pro 2% emulzi, kulový čep, redukce M22/M24 Dodací lhůta 7 pracovních dnů
Záruční lhůta 2 roky
WOLF Umwelttechnologie

Možná Vás zaujme i následující