Solární termální kolektor na ohřev teplé užitkové vody NANOSOL® 135 l

Solární kolektor na ohřev teplé užitkové vody. Objem nádrže 135 litrů. Velmi snadná montáž a téměř nulová údržba (nutno před zimní sezónou vypustit vodu).
Hořčíková anoda 1 1/2" je součástí a musí být po cca jednom roce vyměněna.
Výrobce:
31 998,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Solární kolektor ohřeje pohodlně 135 litrů teplé vody


Univerzální „satelitní kolektorový systém“ - lze použít kdekoli!, nejen pro svou jednoduchou montáž a údržbu. Solární kolektor má objem 135 litrů vody, nádrž je zabudována přímo do kolektoru, což umožňuje velmi snadnou instalaci.


Smaltovaná nádrž na horkou vodu NANOSOL 135 je integrována do speciálního, tepelně izolovaného krytu odolného proti UV záření. Vysoce průhledný metakrylátový kryt na horní straně kolektoru umožňuje ohřev teplé vody přímo slunečním světlem. Tepelná hmota akumulační nádrže a tepelná izolace na zadní straně kolektoru snižují emise tepla ven.

Na přání lze NANOSOL dodat s elektrickým topným článkem o výkonu 1,2 kW a nastavitelným termostatem. Topný článek může ohřívat užitkovou vodu v oblačných dnech nebo sloužit jako přídavný ohřívač, pokud sluneční energie nestačí k pokrytí poptávky po horké vodě. Topný článek slouží také jako ochrana proti mrazu, ale skladovací nádrž by měla být vypuštěna, když je venkovní teplota velmi nízká. NANOSOL je ideálním řešením pro ohřev teplé vody v oblastech, kde není možné konvenční ohřev teplé vody.Rozměr (šířka x výška x hloubka) 1080x1080x500 mm Provozní teplota od +90 °C do +5 °C (bez vyhřívací jednotky)
Sanitární přípojka ¾ " Maximální tlak 6 barů
Hrubá plocha kolektoru 0,966 m² Plocha clony kolektoru 0,78 m²
Transmitace kolektoru 92% Obsah zásobníku cca 135l
Vnitřní strana zásobníku Stěny jsou ošetřeny emailem Váha zařízení (bez vody) 64 kg
Izolace PU tvrdá pěna Dodací lhůta 2 týdny (na objednávku)