SolarBayer

Německá kvalita a efektivita výkonu v jednom


SolarBayer® je přední německý výrobce ekologických a efektivních tepelných zařízení, jako kompetentní výrobce dodává kompletní výhřevné kotle, systémy na solární ohřev vody a termální pumpy. Od roku 2004 poskytuje stabilní a kvalitní servis v rozsáhlé síti distributorů nejen v Německu, ale prakticky po celém světě.SolarBayer® je rodinný podnik, firemní strategií je dbát na konstantní kvalitu, neustálé inovace a přizpůsobování se nejnovějším trendům v oblasti ekologického vytápění a obnovitelných zdrojů energie.


Vývoj a výzkum je zaměřen na inovace. Stabilní statika, kvalitní pumpy, široké produktové linie stavěné na konkrétní potřeby zákazníků, to vše je pro společnost prvořadá priorita. Vlastní logistický servis, právní oddělení a výpočetní středisko zajišťují zákazníkům nejen rychlé dodávky zařízení, také záruční a pozáruční servis. V široké světové konkurenci je společnost SolarBayer® zaměřena především na spokojenost každého konkrétního zákazníka, o což se stará ředitel společnosti Martin Kraus, který je současně jedním z majitelů rodinného podniku, osobně.


Filosofií společnosti je dosáhnout co nejvyšší kvality a bezpečnosti zařízení, čímž je značka pověstná po celé Evropě. Posláním firmy je dodávat zákazníkům tu nejvyšší kvalitu za úměrnou cenu k výkonu zařízení, díky této strategii se společnost stala během prvních pár let činnosti na trhu velmi populární i v oblasti průmyslových zařízení. Veškeré firemní know-how a zkušenosti jsou okamžitě předávány do výroby k dalšímu vylepšení výkonu a inovacím v oblasti efektivity.