Digitální bezdrátový termostat SALUS RT300RF pro centrální vytápění

Termostat RT300RF společnosti Salus Controls je vkusný a přesný termostat s velkým, podsvíceným, dobře čitelným LCD displejem.


Termostat použít k regulaci teploty u elektrického, plynového nebo olejového vytápění. Bezdrátový termostat Salus RT300RF je zařízení, které Vám umožňuje ovládání topného zařízení bez fyzického spojení mezi topením a termostatem.Výrobce:
1 942,00 Kč
Zzgl. 0% USt.

Detaily

Tento digitální termostat měří teplotu v místnosti a zapíná topení, pokud teplota klesne pod nastavenou úroveň. A topení opět vypne, když je dosaženo požadované nastavené teploty.

Na rozdíl od běžných pokojových termostatů, které fungují jako jeden celek, je tento termostat RT300RF novinkou s oddělenými provozními funkcemi dvou jednotek. Přijímač (termostat RT300RF) zapíná a vypíná topení. Ovládací panel poskytuje uživatelské rozhraní a používá se k měření teploty a ovládání. Obě zařízení jsou navzájem bezdrátově propojená.

Termostat RT300RF nabízí díky malému počtu tlačítek snadné a intuitivní ovládání.


Tip pro úsporu energie

Snížením teploty o pouhý jeden stupeň v místnosti, kterou celodenně nevyužíváte, můžete snížit náklady na vytápění až o 3%.

Provozní napětí 230 V Frekvence 868 Mhz
Citlivost teplotních výkyvů Méně než ± 0,5 ºC při 25 ºC Indikace sepnutí zařízení Ano
Nastavitelná teplota Od +5 ˚C do +35 ˚C Přijímač termostatu / napájení 230V AC / 50Hz
Rozměr řídící jednotky (šířka x výška x hloubka) 95 mm x 95 mm x 40 mm Rozměr přijímače (šířka x výška x hloubka) 130 mm x 95 mm x 65 mm
Baterie 2 baterie AA LR6 (není součástí balení) Obsah balení 1 ks
Dodací lhůta 4 pracovní dny Záruční lhůta 2 roky

Možná Vás zaujme i následující