Větrné turbíny Ista Breeze ®

Záruka kvality za dostupnou cenu


SAVE ENERGY - SAVE PLANET


Větrné turbíny Ista Breeze® jsou chráněná značka tureckého výrobce Altinel Energy. Společnost vyrábí ve vlastních továrnách v Istanbulu cenově dostupné větrné turbíny a generátory, včetně měničů, doplňků. Společnost se věnuje již přes 10 let vlastnímu výzkumu a vývoji a turbíny neustále vylepšuje na základě vlastních zkoumání a nejnovějších trendů v oboru. Výrobce se zabývá komplexním řešením, je certifikován pro evropský trh CE a ISO-9001 certifikáty.


Společnost zajišťuje kvalitní zákaznický servis, náhradní díly, poradenství prostřednictvím dealerů. Díky celosvětové síti jsou sbírány zkušenosti z mnoha oblastí, ty jsou pak využívány k inovaci produktů a neustálému zvyšování výkonu generátorů. Značka Ista Breeze® se zaměřuje na nejrůznější typy koncových zákazníků, každý si najde svůj typ turbíny pro vlastní potřeby a možnosti. Díky nízkým výrobním nákladům je společnost Altinel Energy navíc schopna vyrábět kvalitní turbíny za cenu dostupnou každému.


Společnost je zaměřená na maximální satisfakci zákazníků, dodržuje vysoké standardy kvality a servisu dealerům, tak aby zákazníkům byly k dispozici nejen kvalitní výrobky, nýbrž i kvalitní a dostupný záruční a pozáruční servis, náhradní díly a dokumentace.


Posláním společnosti je nejen dodávat kvalitní turbíny, především se zaměřit na zlepšení kvality životního prostředí, čelit klimatickým změnám a poskytnout zákazníkům energetickou nezávislost a cestu k větší soběstačnosti.