Úsporné termostaty na radiátory

První účinný termostat byl vynalezen již v roce 1952, kdy inženýři zapojili do termostatu snímací prvek rozpoznávající teplotu a bylo tak možno účinně regulovat teplotu v místnosti. Největší technický rozvoj termostaty zažily až v posledních 10 letech, kdy nejnovějším trendem na trhu jsou bezdrátové termostaty, připojitelné online a regulovatelné na dálku.

1 položek

na stránku

1 položek

na stránku

Dnes je již nejvhodnější instalovat chytré, tzv. programovatelné termostatové hlavice. Výhody jsou jednoznačné: nejsou o mnoho dražší než klasické, dnes již technicky zastaralé termostaty, montáž je snadná, účinnost a úspora okamžitá a dlouhodobá. Jednoduše - za malou částku a krátký čas můžete okamžitě šetřit výdaje domácnosti.


Chytré programovatelné termostaty pracují za vás. Neobcházíte ráno celý byt, abyste vypli topení v koupelně a ložnici. Jednoduše nastavíte hodiny v týdnu, kdy jste mimo domov, nastavíte termostat, pokud odjíždíte na dovolenou a termostat již zařídí vše za vás. Jednoduché, praktické a účinné. Minimální úspora na nákladech vytápění je 10 %, maximální úspora dosahuje až 30 % vynaložené energie na vytápění.