Úsporná sprchová hlavice BUBBLE RAIN® sportivo xl - Perlivá antibakteriální sprcha

Úsporná sprchová hlavice BubbleRain® sportivo xl


Systém vířivé technologie inspirovaný přírodou zaručuje sprchování s měkkým, ale dostatečně silným proudem čisté vody bez bakterií.
Se sprchovou hlavicí BubbleRain® uspoříte vodu při sprchování. Za 1 minutu touto hlavicí proteče pouze 6 litrů vody. Šetříte také náklady za energii, potřebnou k ohřevu vody. Oproti běžným sprchám je produkce CO2 o 1 kg menší. Při pětiminutové sprše jde o produkci 600 g CO2.


Používáním této sprchy uspoříte až 20 000 litrů vody ročně.


Výrobce: WOLF Umwelttechnologie
2 599,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Při vývoji sprchové hlavice BubbleRain® sportivo xl je použitý geniální nápad pravotočivého vířivého systému. Ten produkuje ve sprchové hlavici vodní bubliny, které snáší jako déšť měkkých kapek. Tento příjemný hladivý pocit čistoty je také ale díky použité mědi naprosto hygienicky čistý. Měď zabraňuje tvorbě a usazování biofilmu.

Tento plak neboli biofilm tvoří bakterie žijící ve sprchových hadicích a hlavicích. Zejména, pokud jsou vyrobeny z plastu. Bakterie jsou odolné vůči vysokým teplotám i desinfekčním prostředkům. Nejčastější je výskyt bakterie, která způsobuje plicní infekci. Do organismu se dostanou vdechnutím kapének z vodního aerosolu vznikajícího při sprchování. U citlivých jedinců s oslabenou imunitou mohou způsobit vážnou plicní infekci.

Díky použité revoluční technologii vířivého systému se voda během sprchování nerozstřikuje po stěnách sprchového koutu. To usnadňuje údržbu stěn sprchového koutu.

Ve sprchové hlavici Bubble Rain® se neusazuje vodní kámen. Je to díky vířivé technologie, která aktivuje vodu a vzdušný kyslík.

Záruka 24 měsíců.


Sanitární přípojka Sanitární - Standardní G1 / 2" Doporučený provozní tlak 1,5 - 4,5 baru
Minimální tlak 1,0 bar Maximální tlak 8 barů
Průtok vody bez regulátoru 8 l / min při 3 bar tlaku potrubí Průtok vody s regulátorem 6 l / min nezávislý na tlaku
Obsah balení 1 ks Dodací lhůta 7 pracovních dnů
Záruční lhůta 2 roky
WOLF Umwelttechnologie

Možná Vás zaujme i následující