Úsporná sprchová hlavice BUBBLE RAIN® sportivo - Perlivá antibakteriální sprcha

Úsporná sprchová hlavice BubbleRain® sportivo


Proud vody je měkký a zároveň dostatečně silný díky vzduchovým bublinám, které vznikají díky vířivé technologii. Antibakteriální měď zaručuje dokonalou čistotu bez usazování bakterií.
Se sprchovou hlavicí BubbleRain® se snižuje spotřeba vody při sprchování. Za 1 minutu proteče touto hlavicí 6 litrů vody. Klesá i spotřeba energie na ohřev teplé vody. Oproti běžným sprchám je produkce CO2 o 1 kg menší. Tím přispíváte k ochraně klimatu. Při pětiminutové sprše jde o produkci 600 g CO2.


Výrobce: WOLF Umwelttechnologie
2 399,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Při sprchování se spolu s vodou a kosmetickými přípravky můžeme díky jemnému vodnímu aerosolu vdechnout i bakterie žijící ve sprchových hadicích a hlavicích. Bakterie se vyskytují zejména ve sprchových hlavicích z plastu a přežívají vysoké teploty i desinfekční prostředky. Nejčastější je výskyt bakterie, která způsobuje plicní infekci. U citlivých jedinců s oslabenou imunitou mohou způsobit vážnou plicní infekci.

Při výrobě Sprchové hlavice BubbleRain® je využit vyjimečný nápad jednoduchého pravotočivého vířivého systému. Ten směšuje vodu a vzdušný kyslík, který nasává. Vznikají vodní bubliny, které se snášejí jako déšť měkkých kapek. Sprchování je příjemné, ale je také díky použité mědi naprosto hygienicky čisté. Měď zabraňuje usazování škodlivých bakterií.

Aktivací vody a vzdušného kyslíku se v této sprchové hlavici neusazuje vodní kámen. Snadná je i údržba samotného sprchového koutu. Po stěnách se voda nerozstřikuje všemi směry, ale padá směrem dolů.

Záruka 24 měsíců.


Sanitární přípojka Sanitární - Standardní G1 / 2" Doporučený provozní tlak 1,5 - 4,5 baru
Minimální tlak 1,0 bar Maximální tlak 8 barů
Průtok vody bez regulátoru 8 l / min při 3 bar tlaku potrubí Průtok vody s regulátorem 6 l / min nezávislý na tlaku
Obsah balení 1 ks Dodací lhůta 7 pracovních dnů
Záruční lhůta 2 roky
WOLF Umwelttechnologie

Možná Vás zaujme i následující