Úsporná sprchová hlavice BUBBLE RAIN® esspreso xl - Perlivá antibakteriální sprcha

Proud vody je měkký a zároveň dostatečně silný díky vzduchovým bublinám, které vznikají díky vířivé technologii.


Se sprchovou hlavicí BubbleRain® se snižuje spotřeba vody při sprchování. Zároveň šetříte životní prostředí, protože klesá i spotřeba energie na ohřev teplé vody. Oproti běžným sprchám je produkce CO2 o 1 kg menší. Při pětiminutové sprše jde o produkci 600 g CO2.Výrobce: WOLF Umwelttechnologie
2 599,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Sprchová hlavice Bubble Rain® esspreso xl v nadčasovém kvalitním designu je nejen elegantním doplňkem ve vaší koupelně. Je také naprosto antibakteriální díky celokovovému provedení v kombinaci s mědí a mosazí. Vhodná také pro alergiky. Neusazují se v ní bakterie ani vodní kámen. Měkký proud vody produkuje také o 80% méně aerosolů a tím eliminuje výskyt některých zdraví nebezpečných nákaz, například Legionely a dalších plicních onemocnění.

Se sprchou BubbleRain® kromě příjemného sprchování ušetříte také vodu. Průtok u této sprchy je pouze 6 litrů vody za minutu. Oproti běžným sprchám s průtokem vody až 18 litrů za minutu, je to opravdu efektivní způsob úspory vody.

Jednoduchá montáž na všechny běžné typy sprchových hadic.


S nákupem sprchové hlavice Bubble Rain® získáte nejen kvalitní a zdraví a tělu prospěšný produkt ve vysoké kvalitě a jedinečném designu. Ve Vaší koupelně se sprchování stane wellnes zážitkem.

Záruka 24 měsíců.
Sanitární přípojka Sanitární - Standardní G1 / 2" Doporučený provozní tlak 1,5 - 4,5 baru
Minimální tlak 1,0 bar Maximální tlak 8 barů
Průtok vody bez regulátoru 8 l / min při 3 bar tlaku potrubí Průtok vody s regulátorem 6 l / min nezávislý na tlaku
Obsah balení 1 ks Dodací lhůta 7 pracovních dnů
Záruční lhůta 2 roky
WOLF Umwelttechnologie

Možná Vás zaujme i následující