Úsporná sprchová hlavice BUBBLE RAIN® esspreso uno - Perlivá antibakteriální sprcha

Průměrný průtok vody u úsporné sprchové hlavice BUBBLE RAIN činí pouhých 6l/min. Sprchová hlavice má antibakteriální měděné a mosazné díly, neusazují se tedy škodlivé bakterie podporující vznik Legionely. Sprcha má moderní a elegantní design, je celochromová, při správné péči zůstane elegatní a čistá po dlouhé roky používání. Sprchu BUBBLE RAIN lze nalézt již v 10.000 koupelnách a Wellness centrech.

Výrobce: WOLF Umwelttechnologie
2 399,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Designová perlivá sprcha a klasika mezi BUBBLE RAIN sprchami. Komfortní sprchování se spotřebou pouhých 6 litrů vody za minutu (standardní perlivé sprchy mají průtok 18 litrů za minutu). To je efektivní úspora teplé vody.

Sprcha má antibakteriální účinky, ochranu proti usazování vodního kamene. Je celochromová a velmi snadno se čistí. Díky měkkému proudu vytváří o 80% méně aerosolů, je účinná proti nebezpečné nákaze bakteriím legionely (testováno německým fyzikálním ústavem Fraunhofer Institut). Současně je vhodná pro nejcitlivější pokožku.

Sprcha je antibakteriální díky celokovovému složení, měděnými a mosazným dílům, které zabraňují hromadění bakterií, je vhodná i pro alergiky.

Design sprchy je unikátní a nadčasový. Dodá koupelně elegantní vzhled po mnoho let.

Jednoduše namontovatelná na všechny standardní sprchové hadice.

Sanitární přípojka Sanitární - Standardní G1 / 2" Doporučený provozní tlak 2 - 4,5 baru
Minimální tlak 1,5 baru Maximální tlak 8 barů
Průtok vody bez regulátoru 8 l / min při 3 bar tlaku potrubí Průtok vody s regulátorem 6 l / min nezávislý na tlaku
Obsah balení 1 ks Dodací lhůta 7 pracovních dnů
Záruční lhůta 2 roky
WOLF Umwelttechnologie

Možná Vás zaujme i následující