Kloubová sprchová hlava BUBBLE RAIN® - Úsporná perlivá antibakteriální sprcha

Kloubová úsporná sprchová hlava BubbleRain


Úspora vody a energie


Vířivá technologie účinně mísí vzdušný kyslík a vodu.Tím se vytvářejí vzduchové bubliny. Díky tomu ze sprchy tryská příjemně měkký proud vody, který je zároveň dostatečně silný. Sprchová hlava je vyrobena z mědi, která zabraňuje vzniku biofilmu uvnitř sprchové hlavice.


Se sprchovou hlavicí BubbleRain snížíte Vaše náklady na spotřebu vody při sprchování. Za 1 minutu proteče touto hlavicí 6 litrů vody. Zároveň šetříte peníze investované do nákladů za energii potřebnou k ohřevu vody. Dalším bonusem je i ochrana životního prostředí. Oproti běžným sprchám je produkce CO2 o 1 kg menší. Při pětiminutové sprše jde o produkci 600 g CO2.


Výrobce: WOLF Umwelttechnologie
1 749,00 Kč
Inkl. 0% USt.

Detaily

Kromě vody při sprchování si ale necháváme na tělo proudit i bakterie žijící ve sprchových hadicích a hlavicích. Zejména, pokud jsou vyrobeny z plastu. Bakterie přežívají vysoké teploty i desinfekční prostředky. Nejčastější je výskyt bakterie, která způsobuje plicní infekci. Do organismu se dostanou vdechnutím kapének z vodního aerosolu vznikajícího při sprchování. U citlivých jedinců s oslabenou imunitou mohou způsobit vážnou plicní infekci.

Sprchová hlavice Bubble Rain je vyrobena z mědi, který je antibakteriální a zabraňuje tvorbě biofilmu a rozmnožování škodlivých bakterií.

Ve sprchové hlavici Bubble Rain se neusazuje vodní kámen. Je to díky vířivé technologii, která aktivuje vodu a vzdušný kyslík.

Moderní technologie, výběr kvalitního materiálu a jedinečný design zaručuje vyjímečný zážitek přímo ve Vaší koupelně

. Záruka 24 měsíců.
Sanitární přípojka Sanitární - Standardní G1 / 2" Doporučený provozní tlak 1,5 - 4,5 baru
Minimální tlak 1,0 bar Maximální tlak 8 barů
Průtok vody bez regulátoru 8 l / min při 3 bar tlaku potrubí Průtok vody s regulátorem 6 l / min nezávislý na tlaku
Obsah balení 1 ks Dodací lhůta 7 pracovních dnů
Záruční lhůta 2 roky
WOLF Umwelttechnologie

Možná Vás zaujme i následující